Diament...

Zadania konkursowe i olimpijskie
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
agniecha
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 8
Rejestracja: 12 mar 2009, 15:33

Post autor: agniecha »

przyszło, kurde wszystko fajnie ale żeby mieć wstęp na informatykę musiałabym być w pierwszej dziesiątce na co nie ma chyba co liczyć :/
anetka10
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 318
Rejestracja: 06 mar 2008, 18:39

Post autor: anetka10 »

Informatyka na wydziale Informatyki i fizyki stosowanej - tak chyba jego nazwa brzmi...

na ten wydział wystarczy 70% w finale...

choc to i tez bedzie trudno zdobyc....
agniecha
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 8
Rejestracja: 12 mar 2009, 15:33

Post autor: agniecha »

no tak, ale ja chciałam na stosowaną na wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki

no cóż, zawsze się Kraków zwiedzi, dawno nie byłam xD
anetka10
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 318
Rejestracja: 06 mar 2008, 18:39

Post autor: anetka10 »

no ja akurat chce iśc na ten sam kierunek co Ty, na ten sam wydział.... :)

jezeli nie udałoby sie przy pomocy konkursu, to moze uda sie dzieki maturze....

w ostatecznosci na inny wydzial... ;)
agniecha
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 8
Rejestracja: 12 mar 2009, 15:33

Post autor: agniecha »

no to przy dobrych wiatrach się spotkamy ;) złoży się papiery na to, a jak nie starczy punktów to zobaczymy co ciekawego nam uczelnia w zamian zaproponuje :D
czachur
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 137
Rejestracja: 21 mar 2008, 16:31
Lokalizacja: Ruszcza/Sandomierz

Post autor: czachur »

Jak tam konkurs ludziska? Ja jestem happy, bo mam wszystko i wydaje mi się, że nawet dobrze :) Wyniki zgadzaja mi się generalnie z tymi, które zamieścił człowiek na forum matematycznym, poza chyba drugą współrzędną w zadaniu 1. Plus lekka głupota w końcówce ostatniego zadania, ale i tak jestem zadowolony. Teraz czekać tylko na list, eh :)
anetka10
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 318
Rejestracja: 06 mar 2008, 18:39

Post autor: anetka10 »

Ja tez mam raczej calkiem przyzwoicie :),


tylko w stereo i prawdopodobienstwie male bledy...

ale mysle ze 70% dadzą :)

choc nie jest to pewne...
agniecha
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 8
Rejestracja: 12 mar 2009, 15:33

Post autor: agniecha »

mi poszło tak nawet nawet, ale chyba się pomyliłam w obliczeniach z 1 zadania i przy wyznaczaniu alfa w stereo głupi błąd mam xD
Jake
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 55
Rejestracja: 04 gru 2008, 17:52
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Jake »

............. zadania prostsze chyba niż w tamtym roku.. przeczytałem wypowiedzi chyba z 25 osób - kazdy indeks raczej bedzie miał. Chyba tylko ja potrafie sie pomylić jak skończony idiota i zaznaczyć zły kąt i źle całkiem policzyć zadanie 1.!! Na dodatek pdpkt. C w stereo źle i nei wiem czy 7. do końca dobrze (nie wspominając że wyznaczyłem wszystkie iksy i to 2 razy..)

.. no i indeks przeleciał obok nosa raz drugi.. jeszcze spieprzyć mature tak jak to i pełnia szczęscia (a nie bedzie trudno bo trzeba ang. napisać roz.)

Pozdrowienia i powodzenia.
agniecha
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 8
Rejestracja: 12 mar 2009, 15:33

Post autor: agniecha »

kurde a ja piszę podstawy z angielskiego, z matmy z każdej próbnej miałam +90% z rozszerzonej, ale angielskiego rozszerzonego na prawdę nie byłam w stanie zdać i zmieniłam na podstawy i zdam je może gdzieś na 70-80%, nie wiecie czy mam przy tym szansę się dostać na agh? bo indeks to i może dostane ale na bank nie będę w pierwszej dziesiątce żeby mieć wstęp na informatykę stosowaną a bardzo mi na tym zależy :/
anetka10
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 318
Rejestracja: 06 mar 2008, 18:39

Post autor: anetka10 »

jak napiszesz mature z matmy na 80% i ang w granicach 80% lub matma 90% a ang podstawa 40% to dostaniesz sie na informatyke...
agniecha
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 8
Rejestracja: 12 mar 2009, 15:33

Post autor: agniecha »

thx :)
pycek
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 53
Rejestracja: 02 sie 2008, 19:06

Post autor: pycek »

hej,mam pytanie do uczestnikow konkursu,mozna bylo uzywac kalkulatora? Patrzylem na te zadania,chyba za latwe wam dali jak na taki konkurs,podejrzewam,ze polowa bedzie miala >95% z tego.O kalkulator pytam,bo nurtuje mnie zadanie 4,doprowadzilem sobie to wyrazenie do postaci 2950/649 i w sumie wynik sie zgadza tylko postac nieladna.A z tymi indeksami to jak jest,dostaje x najlepszych osob,czy wystarczy jakis prog przekroczyc?
agniecha
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 8
Rejestracja: 12 mar 2009, 15:33

Post autor: agniecha »

pycek pisze:hej,mam pytanie do uczestnikow konkursu,mozna bylo uzywac kalkulatora? Patrzylem na te zadania,chyba za latwe wam dali jak na taki konkurs,podejrzewam,ze polowa bedzie miala >95% z tego.O kalkulator pytam,bo nurtuje mnie zadanie 4,doprowadzilem sobie to wyrazenie do postaci 2950/649 i w sumie wynik sie zgadza tylko postac nieladna.A z tymi indeksami to jak jest,dostaje x najlepszych osob,czy wystarczy jakis prog przekroczyc?
nie można było mieć kalkulatora, była powtórka z podstawówki pt: "dzielenie pod kreską" xD

"Pierwszych dziesięciu najlepszych finalistów z zakresu każdego przedmiotu nazywamy laureatami I stopnia, kolejnych dziesięciu laureatami II stopnia, a tych, którzy w finale uzyskają 70% punktów - laureatami III stopnia Olimpiady. "

http://www.moodle.cel.agh.edu.pl/diamen ... w.php?id=5
pycek
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 53
Rejestracja: 02 sie 2008, 19:06

Post autor: pycek »

Czyli wystarczylo miec 70% z tego III etapu i masz indeks na prawie kazdy kierunek na AGH?Jezu,ale okazja...no ale w sumie oprocz budownictwa nie ma tam interesujacego mnie kierunku takze nie ma co zalowac :D
ODPOWIEDZ