TERMODYNAMIKA- dyskusja

O wszystkim i o niczym.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
janusz55
Fachowiec
Fachowiec
Posty: 1544
Rejestracja: 01 sty 2021, 09:38
Podziękowania: 2 razy
Otrzymane podziękowania: 407 razy

TERMODYNAMIKA- dyskusja

Post autor: janusz55 »

Jest panie korki.
korki_fizyka
Expert
Expert
Posty: 6268
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:55
Podziękowania: 83 razy
Otrzymane podziękowania: 1523 razy
Płeć:

Re: TERMODYNAMIKA

Post autor: korki_fizyka »

Wiem, że pan janusz55 vel 47 ma swoiste podejście do każdego tematu ale nie z nami te numery Brunner! :lol:
Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
mailto: korki_fizyka@tlen.pl
janusz55
Fachowiec
Fachowiec
Posty: 1544
Rejestracja: 01 sty 2021, 09:38
Podziękowania: 2 razy
Otrzymane podziękowania: 407 razy

Re: TERMODYNAMIKA

Post autor: janusz55 »

Niech pan tutaj nie veluje i nie przeszkadza!
Awatar użytkownika
Młodociany całkowicz
Często tu bywam
Często tu bywam
Posty: 170
Rejestracja: 07 kwie 2019, 20:35
Podziękowania: 3 razy
Otrzymane podziękowania: 39 razy

Re: TERMODYNAMIKA

Post autor: Młodociany całkowicz »

Panie Januszu! Proszę się tak nie denerwować. Musi pan wszak zrozumieć, że niektórzy odbierają Pańską pewność siebie jako arogancję. Jeśli ton Pańskich postów nieco się zmieni, z pewnością wszyscy to docenią, jeśli jednak postanowi Pan pozostać przy obecnej formule, nie ma co się dziwić, że czasami spotyka się to z negatywnym odbiorem.
janusz55
Fachowiec
Fachowiec
Posty: 1544
Rejestracja: 01 sty 2021, 09:38
Podziękowania: 2 razy
Otrzymane podziękowania: 407 razy

Re: TERMODYNAMIKA

Post autor: janusz55 »

Młodociany całkowiczu ja nikomu nie zwracam uwagi, nikogo nie wychowuję ani nie porównuję do Brunnera. Mogę tylko zrozumieć frustrację pana korki spowodowaną marnością jego korków.
korki_fizyka
Expert
Expert
Posty: 6268
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:55
Podziękowania: 83 razy
Otrzymane podziękowania: 1523 razy
Płeć:

Re: TERMODYNAMIKA

Post autor: korki_fizyka »

Pan janusz55 ma wielki problem ...z samym sobą, swoimi emocjami i odnoszeniem się w stosunku do pozostałych uczestników dyskusji na forum. Nie wiem co jest tego przyczyną, nie jestem specjalistą.

Podobnie zachowywał/uje się na innym forum, czym spowodował praktycznie jego zamarcie i niechęć kogokolwiek do dyskusji z nim. Kreuje się na proroka i wszechwiedzącego głoszącego jedyną prawdę na wszystkie możliwe tematy. Jego zapędy nie zahamowały ani grzeczne uwagi pozostałych uczestników tamtego forum ani też merytoryczne uwagi do jego odpowiedzi na posty zawierające błędy, przeinaczenia czy pomyłki. Nikt nie jest wolny od wad, każdemu zdarzają się potknięcia ale wtedy przyjmujemy uwagi kolegów z pokorą a nie buńczucznie potrząsamy szabelką. Tym się różnimy od pana janusza55, który nie przyjmuje żadnych słów krytyki czy uwag pod swoim adresem i być może na tym polega główny jego problem w relacjach międzyludzkich, przynajmniej patrząc od strony współużytkowników danego forum.

Do nikogo go nie porównywałem. Użyłem jedynie, w sposób żartobliwy, dobrze znanego wszystkim powiedzenia z popularnego w moich czasach serialu, które zapewne znają też młodsze pokolenia. Nikogo nie miałem zamiaru obrażać i nie czuję się zobowiązany do przeprosin. Natomiast co do "marności" moich "korków", to pan janusz55 na pewno nie ma na ten temat zielonego pojęcia, bo nigdy z nich nie skorzysta(ł). Ze sposobów przedstawianych przez niego rozwiązań wnoszę, że nigdy nie uczył w szkole średniej tudzież podstawowej, być może jest stworzony do wyższych celów i tylko marnuje tutaj swój czas? Cóż tacy są też potrzebni!

PS. mam świadomość tego, że mój post nie wnosi nic pozytywnego w rozwiązanie pierwszego postu autorstwa \(krzy4u\) i nadaje się do Hyde Parku, nie będę miał pretensji jeśli moderator przeniesie go tam ale wraz z innymi niemerytorycznymi postami zamieszczonymi pod tym pierwszym.
Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
mailto: korki_fizyka@tlen.pl
janusz55
Fachowiec
Fachowiec
Posty: 1544
Rejestracja: 01 sty 2021, 09:38
Podziękowania: 2 razy
Otrzymane podziękowania: 407 razy

Re: TERMODYNAMIKA

Post autor: janusz55 »

Współczuję panu.
Awatar użytkownika
Jerry
Expert
Expert
Posty: 3530
Rejestracja: 18 maja 2009, 09:23
Podziękowania: 50 razy
Otrzymane podziękowania: 1936 razy

Re: TERMODYNAMIKA- dyskusja

Post autor: Jerry »

Temat zamykam!
Zablokowany