Masaż dla przeuczonych na relaks

O wszystkim i o niczym.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij Thank icon

Masaż dla przeuczonych na relaks

Postprzez adel87 » 04 Gru 2017, 13:17

W naszym kraju coraz więcej powstaje gabinetów masażu oferujących szereg usług. Większość z nas udaje się do nich dopiero w czasie dolegliwości czy kontuzji, nie wiedząc, ze taki masaż raz na jakiś czas może być bardzo relaksujący . Ja osobiście polecam salon masażu Warszawa bardzo dobra lokalizacja gabinetu, jest gdzie samochód postawić co dzisiaj jest bardzo ważne. W swojej ofercie mają bardzo wiele masaży i osób które się w tym specjalizują z ogromnym doświadczeniem, co jest bardzo ważne przy urazach. Ja osobiście korzystałam z 4 rożnych masaży i powiem, ze najbardziej fajny jest masaż ciepłymi kamieniami.Atmosfera jest bajkowa, pełne wyciszenie i bardzo odpręża. Ceny jak na stolicę są rozsądne a jak chcemy kupić pakiet dostajemy zniżkę. Dlatego osoby które się nie przekonały może wykupią bony upominkowe jak prezent bardzo fajna sprawa.
adel87
Witam na forum
Witam na forum

Dołączenie: 04 Gru 2017, 13:16
Otrzymane podziękowania: 0

Postprzez korki_fizyka » 04 Gru 2017, 13:56

A ja nie polecam, zwykle są to "masażyści" po 2 miesięcznym kursie i mogą ci zrobić więcej złego niż dobrego.
Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
mailto: korki_fizyka@tlen.pl
korki_fizyka
Expert
Expert

Dołączenie: 04 Lip 2014, 14:55
Otrzymane podziękowania: 353

Postprzez trendyagnes » 19 Sty 2018, 15:13

A ja bym poszła na taki masaż, własciwie na jakikolwiek, czasem mi chłopak robi taki amatorski. On nie umie a i tak jest przyjemnie co dopiero jak ktos sie troche pouczył co gdzie przycisnąć ;)
trendyagnes
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam

Dołączenie: 30 Sty 2017, 11:22

Postprzez matyldaka » 22 Lut 2018, 00:33

takie amatorski masaż może skończyć się dużymi problemami jak masażysta amarot uciśnie nasze nerwy w nieodpowiedni spośób
matyldaka
Witam na forum
Witam na forum

Dołączenie: 22 Lut 2018, 00:18

Powróć do Offtopic

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości