Strach przed rekrutacja - WIIZ PP

O wszystkim i o niczym.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
kaczoreek93
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2011, 17:51

Strach przed rekrutacja - WIIZ PP

Post autor: kaczoreek93 »

Witam, jestem tegorocznym maturzystą pełnym niedosytu po maturze. Jak widzieliscie matura z matmy rozszerzona miła na celu wyłącznie sprawdzic umiejętnosc szybkiego liczenia, a nie rozwiazywania problemow. Liczac szybko zgubiłem po drodze kilka znaków i tak się stało, ze wynik będzie oscylował od 70-80% z matmy rozszerzonej, podstawka na 94%. Oprócz tego pisałem fize podstawową z niej akurat orłem nie jestem, wiec będe miał wynik w granicach 40%. Oprócz tego angielski 80% i polski 60/70%
Chciałbym się dostac na WIIZ na informatkę, albo inny intratny kierunek - myslałem też o mechanice i budowie maszyn. Ale mam obawy czy w ogole się dostane.
Według przelicznika 1/2Jo + 1/2Jp + 3,5M + X będe miał w najgorszym przypadku około 680 pkt, a w najlepszym 724. Wiem, ze co roku trzeba miec ponad 70 procent mozliwych punktów, ale w tym pewnie prób będzie wyższy, ze wzgledu na poziom matur i stąd pytanie, czy mam jakiekolwiek szanse? Jesli są tutaj obecni studenci, chętnie się dowiem jak oni przeszli rekrutacje. I Przede wszystkim majac do wyboru infe, air, mechanike i budowe maszyn lub logisytke, jaki padłby wybór na dzien obecny i dlaczego? Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ