Moj pomysl na wakacje

O wszystkim i o niczym.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
kamiLO
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2008, 15:59

Moj pomysl na wakacje

Post autor: kamiLO »

No i juz po maturze. Co dalej? Mysle ze ta strona pomogla wielu ludziom w przygotowaniach tak jak i mi. Zastanawialem sie teraz co moglbym przerobic na wakacje aby byc przygotowanym na studia. Na lekcjach wiedzac jaki jest juz material do matury pominelismy takie dzialy jak np calki. Moze dobrym pomyslem byloby umieszczenie materialow opisujacych rachunek calkowy od podstaw, bardzo mnie to ciekawi a z ksiazki sam sie nie naucze. Z waszymi umiejetnosciami przekazywania wiedzy tak jak opisujecie rozwiazania zadan byloby to duzo prostsze:). No wiec bardzo prosilbym o taki maly dzial edukacyjny.Kto jest za niech sie podpisuje:P pozdrawiam
Awatar użytkownika
robbo
Administrator
Posty: 235
Rejestracja: 06 mar 2008, 09:32
Podziękowania: 1 raz
Otrzymane podziękowania: 3 razy
Płeć:
Kontakt:

Post autor: robbo »

To jest jedna z najwazniejszych zmian jakie Was powinny zastac po wakacjach. Choc w pierwszej kolejnosci beda to poradniki dla licealistow/maturzystow (juz zaczely powstawac, ale nie sa jeszcze dotepne).
Awatar użytkownika
silenius
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 24
Rejestracja: 27 kwie 2008, 21:23

Post autor: silenius »

Chwila chwila to jest ten pomysł na wakacje? :D
kamiLO
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2008, 15:59

Post autor: kamiLO »

a na wakacje nic nie da rady wymyslec? obiecuje ze jak cos bedzie to bede was codziennie odwiedzal :D
Lucky555
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 20
Rejestracja: 08 mar 2008, 15:20

Post autor: Lucky555 »

najlepszym pomysłem na wakacje jest relaks relaks i relaks :D nie po to tyle sie uczylem, zeby jescze w wakacje zakuwac :D a wszytsko jakos sie nadrobi :D
Awatar użytkownika
silenius
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 24
Rejestracja: 27 kwie 2008, 21:23

Post autor: silenius »

no bez przegięć, wakacje są dla luzu i relaxu a nie dla całek :P
Awatar użytkownika
supergolonka
Moderator
Moderator
Posty: 1863
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:53
Otrzymane podziękowania: 29 razy
Płeć:
Kontakt:

Post autor: supergolonka »

Dla nas wakacje to czas reorganizacji, zmieniamy serwer, silnik forum, dojdą poradniki i może jeszcze coś.
Awatar użytkownika
psikus
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 85
Rejestracja: 14 mar 2008, 12:42

Post autor: psikus »

no coz, wakacje dla studentow wlasnie powoli mijaja, a ja mam nadzieje ze bede aktywny na forum i bede mogl otrzymywac pomoc w zadaniach jak rowniez i udzielac pomocy innym jesli bede w stanie :) .pzdr
Awatar użytkownika
robbo
Administrator
Posty: 235
Rejestracja: 06 mar 2008, 09:32
Podziękowania: 1 raz
Otrzymane podziękowania: 3 razy
Płeć:
Kontakt:

Post autor: robbo »

Dobrze pamiętam, że to ty wrzuciłeś to zdjęcie motoru przed wakacjami? - jeżeli tak, to dobrze, że jeszcze jesteś cały i zdrowy :)
Awatar użytkownika
psikus
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 85
Rejestracja: 14 mar 2008, 12:42

Post autor: psikus »

robbo pisze:Dobrze pamiętam, że to ty wrzuciłeś to zdjęcie motoru przed wakacjami? - jeżeli tak, to dobrze, że jeszcze jesteś cały i zdrowy :)
hehe, tak tak to ja :D . jestem caly i mam sie dobrze, dzieki
tamarind17
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 59
Rejestracja: 31 sty 2011, 18:07
Podziękowania: 2 razy
Otrzymane podziękowania: 9 razy
Płeć:

Post autor: tamarind17 »

to ja jeszcze raz odświeżę temat :D
nie mieliśmy w szkole nic tłumaczone z materiałów ponad maturę i pewnie będzie kłopot w październiku bo ponoć wymagają już podstaw tej wyższej matematyki. Moglibyście polecić jakąś książkę, gdzie znajdę wytłumaczenie podstawowych informacji z matematyki, które poznajemy na 1 roku studiów? Koniecznie z przykładami bo czasem prędzej sam wpadnę na sposób rozwiązywania jak widzę 10 przykładów niż wywnioskuje to ze śmiesznych regułek
Awatar użytkownika
sarni20
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 124
Rejestracja: 11 mar 2010, 16:26
Lokalizacja: Tuchola/Gdańsk
Otrzymane podziękowania: 41 razy
Płeć:

Post autor: sarni20 »

Krysicki, Włodarski "Analiza matematyczna w zadaniach" polecana chyba wszędzie, bardzo dobrze wszystko pokazane z przyładami, granice, pochodne,macierze etc. ( jeszcze jeden + można znaleźć pdfa w internecie tej książki)
Awatar użytkownika
patryk00714
Mistrz
Mistrz
Posty: 8799
Rejestracja: 13 mar 2011, 12:28
Lokalizacja: Śmigiel
Podziękowania: 92 razy
Otrzymane podziękowania: 4449 razy
Płeć:

Post autor: patryk00714 »

Odnośnie poradników - z chęcią mógłbym pomóc w ich tworzeniu :)
Otrzymałeś odpowiedź do umieszczonego zadania? Podziękuj autorowi za rozwiązanie!!

\(\exp (i \pi) +1=0\)
ODPOWIEDZ