Rozważ zmianę kierunku z EE na fizykę

O wszystkim i o niczym.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
meliodes
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2022, 09:30
Płeć:

Rozważ zmianę kierunku z EE na fizykę

Post autor: meliodes »

Jestem obecnie na drugim roku EE Major i nie lubię tego za bardzo. Moja szkoła jest dobrze znana z inżynierów, ponieważ jest bardzo praktyczna od pierwszego roku studiów, i uważam, że naprawdę nie lubię części laboratoryjnej, która jest bardziej reprezentatywna dla tego, co robię w pracy. Inni studenci wokół mnie kochają to, co robią i przychodzi im to o wiele łatwiej.

Jednak kocham fizykę. Wziąłem serię wstępów i nie poszło mi zbyt dobrze, ale to dlatego, że myślę, że nie chodziłem na zajęcia tak często i nigdy tak naprawdę nie próbowałem. Jestem jednak w klasie Modern Physics rn i uwielbiam ten materiał. To trudne, ale wkładam w to wysiłek, ponieważ lubię to i jak dotąd mam dość mocne A.

Chciałem studiować jakiś rodzaj fizyki, kiedy byłem młodszy, ale potem zastosowałem inżynierię, aby uzyskać perspektywy pracy, nie wiedząc tak naprawdę, w co się pakuję. Czy to rozsądna zmiana, jeśli te zajęcia sprawiają mi więcej przyjemności niż jakiekolwiek inne zajęcia, w których kiedykolwiek brałem udział?
Katierina886
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2022, 12:48

Re: Rozważ zmianę kierunku z EE na fizykę

Post autor: Katierina886 »

Pamiętaj, każda zmianę bardzo wpłynie na Twoje życie, tym bardziej w obecnej sytuacji
yuoydfe
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2023, 09:43

Re: Rozważ zmianę kierunku z EE na fizykę

Post autor: yuoydfe »

Tylko dlatego, że wciąż wahasz się między zmianą kierunków, nie oznacza [ciach], że ​​nie jesteś pewien swojej decyzji.
Ostatnio zmieniony 09 lut 2023, 10:49 przez Jerry, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Usunąłem link
ODPOWIEDZ