Pytanie do tych z góry :)

O wszystkim i o niczym.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
piwowarczyk85
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 15
Rejestracja: 28 lut 2010, 22:36

Pytanie do tych z góry :)

Post autor: piwowarczyk85 »

Hej, wiem że to dopiero mój drugi post u was ale wpadłem na pewien pomysł i chciałbym zapytać jak Wy to widzicie.
Mianowice w swoich zbiorach mam trochę zadań i mógłbym je tutaj w wolnych chwilach wrzucać - tak aby służyły innym.
Nie raz przedtem korzystałem z pomocy waszego serwisu i wiem jak czasami jest on nieoceniony w pomocy.
Jak widzielibyście coś takiego. Mogę wrzucać zadania zarówno łatwe, średniej trudności jak i te skomplikowane.

Pozdr.
piwowarczyk85
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 15
Rejestracja: 28 lut 2010, 22:36

Post autor: piwowarczyk85 »

Nie ma żadnego moderatora, który udzieliłby mi odpowiedzi na to pytanie???
Awatar użytkownika
robbo
Administrator
Posty: 235
Rejestracja: 06 mar 2008, 09:32
Podziękowania: 1 raz
Otrzymane podziękowania: 3 razy
Płeć:
Kontakt:

Post autor: robbo »

Nasz system działa tak:
Lista osób, które mogą dodawać zadania bezpośrednio do bazy zadania.info jest bardzo krótka. Dzięki temu staramy się utrzymywać wysoki poziom zadań i rozwiązań. Wadą tego rozwiązania jest oczywiście to, że tempo dodawania nowych zadań jest dość ograniczone.

Jeżeli ktoś miałby ochotę jednak dopisywać zadania do naszej bazy, to mamy napisaną specjalną aplikację (edytor), który pozwala to robić. Jest jednak kilka ograniczeń:
- program działa wyłącznie pod linuksem i na razie nie ma planów stworzenia wersji pod windows
- zadania muszą być wpisywane łącznie z kompletnym rozwiązaniem, nie przyjmujemy samych treści zadań
- zadania przed zamieszczeniem są moderowane i poprawiane, więc pojawiają się w bazie z kilkudniowym (a czasami kilkunastodniowym) opóźnieniem.

Jeżeli jednak kogoś powyższa lista nie odstrasza i chciałby spróbować wpisywać zadania to proszę o kontakt.
ODPOWIEDZ