Teoria Względności

O wszystkim i o niczym.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
jaskoooo
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2014, 03:10
Płeć:

Teoria Względności

Post autor: jaskoooo »

Nie wiem dla czego teorie ainsztaina (A z dużej zapomniałem nie gniewajcie się jestem niereformowalny) uważacie za słuszną skoro on twierdzi że prędkość światła jest nie zmienna beee bzdura a światło przechodzące przez różne strany skupienia w tej samej substancji albo wielki wybuch podobno tak powstał wszechświat jakby miał by się poruszać ten efekt wybuchu z prędkością światła to nie było by tego pom\śl człowieku to zasada z przed 100 lat a ja mam takie vizje tylko dobrzee zrobiony mam nadzieje żę z kimś pogadam o tym pamiętajcie że internet tworzyli naćpani ludzie LSD i innymi jak ja :) a nie te tęgie GŁÓWy HeHe
Awatar użytkownika
patryk00714
Mistrz
Mistrz
Posty: 8799
Rejestracja: 13 mar 2011, 12:28
Lokalizacja: Śmigiel
Podziękowania: 92 razy
Otrzymane podziękowania: 4449 razy
Płeć:

Post autor: patryk00714 »

Polecam książkę "Krótka historia czasu" Stephena Howkinga i jej kontynuuacje "Wszechświat w skorupce orzecha". Twojej wypowiedzi nawet nie będę komentował :)
Otrzymałeś odpowiedź do umieszczonego zadania? Podziękuj autorowi za rozwiązanie!!

\(\exp (i \pi) +1=0\)
korki_fizyka
Expert
Expert
Posty: 6267
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:55
Podziękowania: 83 razy
Otrzymane podziękowania: 1523 razy
Płeć:

Post autor: korki_fizyka »

Na pewno brał lekcje gry na skrzypcach :)
Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
mailto: korki_fizyka@tlen.pl
Krochmal
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2017, 12:53
Kontakt:

Post autor: Krochmal »

W takim razie ciekawe co wydawało mu się trudniejsze. Gra na skrzypcach czy fizyka kwantowa.
korki_fizyka
Expert
Expert
Posty: 6267
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:55
Podziękowania: 83 razy
Otrzymane podziękowania: 1523 razy
Płeć:

Post autor: korki_fizyka »

Nie uznawał fizyki kwantowej więc..
Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
mailto: korki_fizyka@tlen.pl
Nerita
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2017, 09:49
Płeć:

Post autor: Nerita »

Prędzej uwierzę Einsteinowi, nawet jeśli prywatnie był niezbyt miłą osobą, niż komuś, kto nie uznaje istnienia interpunkcji i ogólnie zasad poprawnej pisowni:>
absolwent
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2018, 13:30

Post autor: absolwent »

Napisać nazwisko tak sławnego człowieka przez a... :cry:
ODPOWIEDZ