Teoria Względności

O wszystkim i o niczym.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij Thank icon

Teoria Względności

Postprzez jaskoooo » 05 Gru 2014, 04:24

Nie wiem dla czego teorie ainsztaina (A z dużej zapomniałem nie gniewajcie się jestem niereformowalny) uważacie za słuszną skoro on twierdzi że prędkość światła jest nie zmienna beee bzdura a światło przechodzące przez różne strany skupienia w tej samej substancji albo wielki wybuch podobno tak powstał wszechświat jakby miał by się poruszać ten efekt wybuchu z prędkością światła to nie było by tego pom\śl człowieku to zasada z przed 100 lat a ja mam takie vizje tylko dobrzee zrobiony mam nadzieje żę z kimś pogadam o tym pamiętajcie że internet tworzyli naćpani ludzie LSD i innymi jak ja :) a nie te tęgie GŁÓWy HeHe
jaskoooo
Witam na forum
Witam na forum

Dołączenie: 05 Gru 2014, 04:10
Otrzymane podziękowania: 0

Postprzez patryk00714 » 05 Gru 2014, 11:48

Polecam książkę "Krótka historia czasu" Stephena Howkinga i jej kontynuuacje "Wszechświat w skorupce orzecha". Twojej wypowiedzi nawet nie będę komentował :)
Otrzymałeś odpowiedź do umieszczonego zadania? Podziękuj autorowi za rozwiązanie!!

[math]
Awatar użytkownika
patryk00714
Expert
Expert

Dołączenie: 13 Mar 2011, 13:28
Miejscowość: Śmigiel
Otrzymane podziękowania: 4447

Postprzez LidkaSliwka » 04 Sie 2017, 15:22

Skąd wiesz co brał lub czego nie brał Einstein ? :)
LidkaSliwka
Witam na forum
Witam na forum

Dołączenie: 04 Sie 2017, 15:16

Postprzez korki_fizyka » 04 Sie 2017, 18:21

Na pewno brał lekcje gry na skrzypcach :)
Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
mailto: korki_fizyka@tlen.pl
korki_fizyka
Expert
Expert

Dołączenie: 04 Lip 2014, 14:55
Otrzymane podziękowania: 291

Postprzez Krochmal » 08 Sie 2017, 13:01

W takim razie ciekawe co wydawało mu się trudniejsze. Gra na skrzypcach czy fizyka kwantowa.
Krochmal
Witam na forum
Witam na forum

Dołączenie: 08 Sie 2017, 12:53

Postprzez korki_fizyka » 08 Sie 2017, 19:59

Nie uznawał fizyki kwantowej więc..
Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
mailto: korki_fizyka@tlen.pl
korki_fizyka
Expert
Expert

Dołączenie: 04 Lip 2014, 14:55
Otrzymane podziękowania: 291

Powróć do Offtopic

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości