WYBÓR KIERUNKU

O wszystkim i o niczym.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
1dorota
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 5
Rejestracja: 18 mar 2015, 21:05
Płeć:

Re: WYBÓR KIERUNKU

Post autor: 1dorota »

a może Logistyka w Wyższej Szkole Biznesu w Gdańsku (http://www.wsb.pl/gdansk/). Istnieje wiele uczelni państwowych i prywatnych oferujących kierunek logistyka i transport. Osoba podejmująca się takich studiów powinna posiadać pewne predyspozycje: otwartość, plastyczność umysłu, umiejętność planowania, wnioskowania, analizowania i zarządzania zasobami ludzkimi i wszelkimi innymi. Świetnie sprawdzają się tu osoby młode, rzeczowe i nastawione na osiąganie konkretnych celów.
korki_fizyka
Expert
Expert
Posty: 6261
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:55
Podziękowania: 83 razy
Otrzymane podziękowania: 1523 razy
Płeć:

Post autor: korki_fizyka »

Zdefiniuj pojęcie "plastyczność umysłu" .
Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
mailto: korki_fizyka@tlen.pl
trananh
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 2
Rejestracja: 12 wrz 2016, 12:12
Płeć:
Kontakt:

Re: WYBÓR KIERUNKU

Post autor: trananh »

wydaje się bardzo trudne. życzę powodzenia
lukakoros
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2016, 11:17
Płeć:
Kontakt:

Post autor: lukakoros »

Na co w końcu się zdecydowałaś? :)
hedwiga
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2017, 14:18
Płeć:

Post autor: hedwiga »

no wlasnie wlasnie, klamka zapadła? jestes zadowolona? :D
ppaaula
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2017, 16:50
Płeć:

Post autor: ppaaula »

hej zaczynam zastanawiać się nad wyborem kierunku studiów, co polecacie? Po jakim kierunku można liczyć na pracę? jestem raczej humanistką, ale mam też predyspozycje do nauk ścisłych - matematyki
mostew
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 3
Rejestracja: 08 lut 2017, 02:15
Płeć:

Post autor: mostew »

Najlepiej wybierz cos co lubisz :)
maczynski
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 4
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:39

Post autor: maczynski »

Wyrośnie nam za 10 lat armia programistów, więc może już dziś warto rozwijać się w tym kierunku? Oczywiście dobrze płatna praca w kraju to jednak odległy temat ;)
gulkon
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2017, 12:26
Płeć:
Kontakt:

Post autor: gulkon »

Informatyka, konstrukcja maszyn :)
swpt
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 18
Rejestracja: 27 mar 2018, 21:03
Podziękowania: 5 razy

Re:

Post autor: swpt »

korki_fizyka pisze:Najgorzej jak się człowiek niczym nie interesuje i tylko robi coś co wypada, trzeba lub z innych powodów.
Jestem właśnie w takiej sytuacji. Mogę się nauczyć wszystkiego, ale nic mnie nie pasjonuje. A w czerwcu trzeba wybrać jakiś kierunek...
korki_fizyka
Expert
Expert
Posty: 6261
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:55
Podziękowania: 83 razy
Otrzymane podziękowania: 1523 razy
Płeć:

Post autor: korki_fizyka »

Zrób sobie gap year na przemyślenia :)
Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
mailto: korki_fizyka@tlen.pl
swpt
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 18
Rejestracja: 27 mar 2018, 21:03
Podziękowania: 5 razy

Post autor: swpt »

Rok przerwy nie jest dobrym pomysłem według mnie. Człowiek pójdzie pracować do McDonald's, bo gdzie indziej mógłby po szkole średniej, przepracuje rok, w międzyczasie zapominając o wszystkim, czego nauczył się w szkole, a i tak nie znajdzie tego czegoś, co będzie chciał robić w życiu. Pasja może pojawić się o wiele później albo wcale. Dlatego lepiej nie marnować czasu (tym bardziej, jeśli ktoś ma już rok w plecy - technikum), wybrać dobry kierunek, znaleźć pracę i jakoś żyć.
Awatar użytkownika
Xetrix
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 4
Rejestracja: 24 mar 2018, 14:14
Płeć:

Post autor: Xetrix »

Według mnie informatyka to bardzo przyszłościowy kierunek. Niestety trzeba się tym interesować, żeby brać taką opcję pod uwagę.
miłość oznacza dzielenie się z drugą osobą tym, co dobre, i chronienie jej przed wszelkim złem.
korki_fizyka
Expert
Expert
Posty: 6261
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:55
Podziękowania: 83 razy
Otrzymane podziękowania: 1523 razy
Płeć:

Post autor: korki_fizyka »

wybrałem grę na giełdzie
Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
mailto: korki_fizyka@tlen.pl
korki_fizyka
Expert
Expert
Posty: 6261
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:55
Podziękowania: 83 razy
Otrzymane podziękowania: 1523 razy
Płeć:

Post autor: korki_fizyka »

Stosowaną do czego :?:
Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
mailto: korki_fizyka@tlen.pl
ODPOWIEDZ