zdalna praca dla matematyków

O wszystkim i o niczym.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
Majka GINT
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 5
Rejestracja: 07 mar 2009, 10:02

dodatkowa praca dla kreatywnych

Post autor: Majka GINT » 06 wrz 2009, 15:35

Po raz kolejny zapraszamy do współpracy kreatywnych matematyków zainteresowanych przygotowaniem wykładów, zadań, symulacji matematycznych. Obecnie współpracują z nami już 42 osoby.

Przygotowane materiały będą stanowić treść kursu matematyki, który będzie realizowany na specjalnie zaprojektowanej platformie e-learningowej HERMIN. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie wypełnionej ankiety wraz z listem motywacyjnym na adres sekretariat@gint.pl. Prosimy o dołączenie, jako próbki swoich umiejętności, kilku przykładowych autorskich zadań oraz niestandardowego wyjaśnienia dowolnego pojęcia matematycznego z zakresu szkoły średniej (plik tekstowy, krótka prezentacja).

Obecna tura rekrutacji osób tworzących materiały dydaktyczne trwa od 1 do 20 września 2009. 21 września Państwa zgłoszenia zostaną ocenione i skontaktujemy się z wybranymi osobami w celu nawiązania współpracy. Zakładamy, że w tej turze nawiążemy współpracę z 5-8 osobami.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z Biurem Projektu.

Zapraszamy do współpracy.

Więcej na www.hermin.edu.pl

Majka GINT
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 5
Rejestracja: 07 mar 2009, 10:02

zdalna praca dla matematyków

Post autor: Majka GINT » 06 wrz 2009, 15:36

Zapraszamy do współpracy matematyków otwartych na nowe metody dydaktyczne. Współpraca będzie polegała na opiece nad uczniami w trakcie realizacji przez nich kursu matematyki na platformie matematycznej HERMIN. Rekrutacja trwa od 1 września do 20 września 2009.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie wypełnionej ankiety wraz z listem motywacyjnym na adres sekretariat@gint.pl. Z wybranymi osobami skontaktujemy się po 20 września. Zakładamy nawiązanie współpracy z 10-15 osobami.

Więcej na www.hermin.edu.pl