GDZIE IDZIECIE NA STUDIA I NA JAKI KIERUNEK

O wszystkim i o niczym.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
damyan19
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2009, 12:55

GDZIE IDZIECIE NA STUDIA I NA JAKI KIERUNEK

Post autor: damyan19 »

Witam piszecie gdzie idziecie na studia na jaki kierunek i z iloma punktami pozwoli nam to stworzyć mini statystykę i zobaczyć czy mamy sznase dostania sie na wymarzone studia:)
flx
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 9
Rejestracja: 09 kwie 2009, 23:01

Post autor: flx »

Zależy gdzie mnie przyjmą i gdzie zdecyduje iść , ale składam na UŁ ( matematyka finansowa i aktuarialna i na zastosowania mat i inf w logistyce ), na UAM ( matematyka ), AGH( w kolejnosci: 1. Mat. 2. ZIP 3 Zarządzanie 4. IiE 5. Socjologia.) Najbardziej chciałbym do Poznania, no ale swoje już zawaliłem, teraz więcej jest w rękach uczelni :D
heux
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2009, 22:06

Post autor: heux »

Informatyka na PWr wydział Elektroniki :)
Z punktami to będzie na PWr coś koło 517... Matma rozsz. 100%, fiza rozsz. 95%, ang. rozsz. 89%, polski podst. 74%. We wrocławiu nawet języki liczą do rekrutacji :P
kamilj90
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 86
Rejestracja: 02 lut 2009, 12:31

Post autor: kamilj90 »

Nie no wyniki to Ty masz kozackie :D Ja się zalogowałem na UE Wrocław: ekonomia, finanse i rachunkowość i na UWr na ekonomię i stosunki międzynarodowe.
Marque
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 18
Rejestracja: 29 mar 2008, 17:57

Post autor: Marque »

Jesteście PRO. Ja się wybieram na politechnike rzeszowska na kierunek lotnictwo i kosmonautyka ;) Miałem w rekrutacji 382 pkt co wystarczylo ale sa goscie co maja ponad 500. Ehh ciezko bedzie ...
ODPOWIEDZ