Studia

O wszystkim i o niczym.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
elle
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 11
Rejestracja: 20 mar 2009, 14:07

Studia

Post autor: elle »

Gdzie wybieracie się na studia? :)
TomCas
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 9
Rejestracja: 16 mar 2009, 15:35

Post autor: TomCas »

WIT / SGGW
:)
kamilj90
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 86
Rejestracja: 02 lut 2009, 12:31

Post autor: kamilj90 »

Uniwersytet Wrocławski - Ekonomia :)
elle
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 11
Rejestracja: 20 mar 2009, 14:07

Post autor: elle »

ja mam mały problem, bo tez miałam plany..ale, że matura wyszła jak wyszła.. teraz już nie wiem, będę miała ok 60%-76% i ang podstawowy zdawałam, orientuje się ktoś czy z takim wynikim jest szansa dostać się na jakąś "konkretną" uczelnię?:)
kamilj90
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 86
Rejestracja: 02 lut 2009, 12:31

Post autor: kamilj90 »

To zależy na jaki kierunek się wybierasz, a jeśli konkretne informacje Cię interesują to najlepsze rozwiązanie to znaleźć sobie forum danej uczelni i tam poszukać jakie były progi w poprzednich latach. Mi matma rozsz. poszła okropnie mimo tylu wyrzeczeń i ciężkiej pracy, chyba stres wziął za wygraną, pewnie będzie coś około 50%... ale może angielski rozszerzony mnie uratuje bo 70-80% niby powinno być. Zobaczymy jak to będzie z tą rekrutacją, może progi będą mniejsze niż w poprzednich latach w związku z maturą z matmy, chociaż z tego co obserwuję to wyniki ludzi z tego forum są całkiem niezłe :)
elle
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 11
Rejestracja: 20 mar 2009, 14:07

Post autor: elle »

oby się udało..:)
KoniQ
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 6
Rejestracja: 15 mar 2009, 09:37

Post autor: KoniQ »

PW - Budownictwo, Geodezja, Energetyka, a pozostale 2 to raczej dzielo przypadku: elektrotechnika oraz automatyka i robotyka.
Jesli sie nie dostane na 3 pierwsze wymienione przeze mnie kierunki to ide na PG.
Nie moge doczekac sie 30 czerwca, a potem bodajze 12 lipca ;p
Awatar użytkownika
Fl3t05
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 15
Rejestracja: 15 mar 2009, 18:08

Post autor: Fl3t05 »

Dołączam się do grupy, która zawaliła maturę.

Miałem iść na Automatykę i Robotykę na AGH, ale z takim wynikiem nie wiem czy się dostanę. Pozostaje Matematyka na AGH lub UJ.

A właśnie, ma ktoś może progi na Matematykę na UJ z poprzednich lat? Bo nigdzie nie mogę znaleźć...
elle
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 11
Rejestracja: 20 mar 2009, 14:07

Post autor: elle »

a ile sobie tam naliczyłeś,że będziesz miał z matury?
pycek
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 53
Rejestracja: 02 sie 2008, 19:06

Post autor: pycek »

Ja na budownictwo na politechnike krakowska albo slaska.Zawsze chcialem to studiowac:)
spirytus
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:58

Post autor: spirytus »

Ktoś na Informatykę na AGH planuje startować ? :>
Blacksmith
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 4
Rejestracja: 24 lut 2009, 17:12

Post autor: Blacksmith »

Albo na ekonomie na UW?! W ogole ma ktos pojecie na jakiej uczelni warto studiowac ekonomie zdajac mature jedynie z matematyki R i angielskiego R, poniewaz ciagle sie zastanawiam nad uczelnia i kierunkiem, chociaz najpowazniej mysle nad uw.
kamilj90
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 86
Rejestracja: 02 lut 2009, 12:31

Post autor: kamilj90 »

blacksmith może UE we Wroclawiu, ponoć świetna uczelnia :)
madziol
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 4
Rejestracja: 11 kwie 2009, 20:39

Post autor: madziol »

Jeśli zależy Ci na dobrym poziomie jeśli chodzi o tą ekonomię, to słyszałam, że AE w Poznaniu jest świetna i bije wrocławskie uczelnie na głowę ;p I tam wymagają tylko języka i matmy, także jak zdawałeś to na rozszerzeniu masz realną szansę się dostać.
flx
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 9
Rejestracja: 09 kwie 2009, 23:01

Post autor: flx »

ja planuje matematykę albo na UŁ albo na AGH ( cały czas się zastanawiam gdzie lepiej). Problemów rekrutacyjnych nie powinno być patrząc na zeszłoroczne progi. Może ktoś obeznany scharakteryzuje różnice miedzy matematyką uniwersytecką a na uczelni technicznej? I jak potem z pracą? (btw. najbardziej interesuje mnie praca aktuariusza)
ODPOWIEDZ