Komedia a matura ;)

O wszystkim i o niczym.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
anetka10
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 318
Rejestracja: 06 mar 2008, 18:39

Post autor: anetka10 »

duzo niewiadomych... trzeba odpowiednio popodstawiac literki, aby sie nie zaliczyc w tym zadaniu ;)
pycek
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 53
Rejestracja: 02 sie 2008, 19:06

Post autor: pycek »

Nie bede zakladal nowego tematu,ale tak z ciekawosci jak wam poszedl polski? :) U mnie tak jak przewidywalem,byla straszna komedia;] Zaraz po rozdaniu arkuszy,jak ktos krzyknal ze Chlopi i Pan Tadeusz sa to wszyscy smiechem parsknieli.Ale w gruncie rzeczy nie bylo najgorszej,pisalem to porownanie i dalo sie mnostwo z tych fragmentow wyciagnac.Tekst z czytania przystepny,uzbiera sie troche tych punktow.Zdac sie zdalo,ale cudow nie bedzie :D Poziom stresu na szczescie byl bardzo maly,zycze sobie,aby taki miec w przyszla srode :)
kamilj90
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 86
Rejestracja: 02 lut 2009, 12:31

Post autor: kamilj90 »

Szczerze mówiąc, to nastawiałem się na coś trudniejszego, a w dzisiejszym przypadku ciężko byłoby wyobrazić sobie coś łatwiejszego niż ta matura :D Prace pisałem też z Pana Tadeusza, którego niestety nie przeczytałem, ale zasięgnąłem do opracowań i streszczeń, a na dodatek wczoraj leciał film w telewizji, więc sobie jeszcze obejrzałem, a w nim były wszystkie wątki z fragmentów, także problemu raczej nie miałem :) Przede wszystkim zaskoczył mnie też tekst z testu ze zrozumieniem, bo wreszcie dali coś normalnego i klucz nie będzie może tak różnorodny jak na próbnej. Ogólnie to kokosów pewnie nie będzie, ale z 80 % może przyatakuje :twisted: :mrgreen:
pavlov27
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 4
Rejestracja: 29 mar 2009, 20:03

Post autor: pavlov27 »

Niezła komedia, bo wydaje mi się, że chyba nie napisałem który temat wybrałem (pisałem Chłopow), a wydaje mi się, że wypracowanie napisałem dosyć niezłe. Mam nadzieję jednak że mimo to sprawdza mi prace.
lazurexxx
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 9
Rejestracja: 02 mar 2009, 20:48

Post autor: lazurexxx »

No nie wiadomo, ale za to masz dodatkowy stres :/
anetka10
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 318
Rejestracja: 06 mar 2008, 18:39

Post autor: anetka10 »

no tak, Polski byl zaskakujaca przyjemny :)
kamilj90
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 86
Rejestracja: 02 lut 2009, 12:31

Post autor: kamilj90 »

a jak angol Wam poszedł? ja pisałem rozszerzony i będzie coś około 80%... troche zawaliłem jedno słuchanie, ale ogólnie też był przyjemny...:)
anetka10
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 318
Rejestracja: 06 mar 2008, 18:39

Post autor: anetka10 »

ja pisalam podstawe, byla trudniejsza od Styczniowej (sluchanie) ale 80% powinno byc...
Cartel
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 20
Rejestracja: 29 mar 2009, 11:41

Post autor: Cartel »

Słuchanie było trudniejsze wyłącznie w 3 zadaniu. Tam z tą grą. Nie mogłem nic wychwycić i tam mam wszystkie błędy :/ Ale i u mnie 80% być powinno ;)

A dzisiaj miałem ustny polski... I w końcu mam czas żeby powrócić do matematyki :D
arrgghh
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 35
Rejestracja: 15 mar 2009, 17:21

Post autor: arrgghh »

polski przystępnie, ważne że raczej zdany xD, angielski rozszerzony - licze na ~90% > zadania zamknięte 30/32. W piątek mam polski ustny i się meeega stresuje :( zaraz po nim wracam do kochanej matmy :P
pycek
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 53
Rejestracja: 02 sie 2008, 19:06

Post autor: pycek »

ja polski ustny dzis mialem,tez sie go balem strasznie,stres najwiekszy przed nim byl,a poszlo lepiej niz sie spodziewalem.Jutro rano jeszcze ustny angielski i mozna juz bezstresowo wrocic do matmy;]
ODPOWIEDZ