STUDIA

O wszystkim i o niczym.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
Murarz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 620
Rejestracja: 17 kwie 2011, 20:18
Lokalizacja: Wrocław
Podziękowania: 9 razy
Otrzymane podziękowania: 283 razy
Płeć:

STUDIA

Post autor: Murarz »

Chciałem się poradzić wszystkich odnośnie studiów a przede wszystkim kierunków :)
Otóż zastanawiam się pomiędzy : MiBM, PPT(matematyka/fizyka) a także SKP. Co sądzicie? (Pytanie kieruję także do maturzystów.) Wszelkie spostrzeżenia, sugestie zamieszczajcie tutaj :)

Obawiam się jednak, że mogę nie natrafić na to,czego tak naprawdę szukam :(
Moje zainteresowania: Wszechświat :), Matematyka, Fizyka :), broń Boże Informatyka..
Wiem.. zainteresowania wydają się być banalne.. Ale na tym jeszcze etapie, ciężko mi się jest zdeklarować..
Pomocy ;p

Co do tej informatyki to powiem tak.. Szkoła, do której uczęszczałem miała ją "głęboko gdzieś". Także obawiam się, że na kierunku, gdzie jest jej dużo, mogę nie wyrobić..
Ostatnio zmieniony 20 maja 2011, 14:41 przez Murarz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sarni20
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 124
Rejestracja: 11 mar 2010, 16:26
Lokalizacja: Tuchola/Gdańsk
Otrzymane podziękowania: 41 razy
Płeć:

Post autor: sarni20 »

szczerze powiedziawszy mam podobny problem, po liceum nie mamy żadnych doświadczeń praktycznych i trudno jest wybrac jakiś kierunek, z zainteresowaniami podobnie jak u murarza tylko że infe jakoś trawie ; p zastanawiam się nad Automatyką i robotyką na PG (wydział EiA). Ale do końca nie jestem przekonany może ktoś studiuje ten kierunek, jakie odczucia?
Awatar użytkownika
bunio244
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 453
Rejestracja: 26 gru 2010, 17:50
Podziękowania: 100 razy
Otrzymane podziękowania: 79 razy
Płeć:

Post autor: bunio244 »

też się wybieram na PG, ale jaki kierunek, to nie wie nikt ;p myślę, że może energetyka, inżynieria mechaniczno-medyczna lub budownictwo, ale to tylko luźne rozważania, a wybrać trzeba ;p
Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda. A są tylko dwa uda: albo się uda, albo się nie uda. Choć są też dwa inne, o wiele ciekawsze. :)

© by bunio244
ODPOWIEDZ