Dyskusja o poziomie dyskusji

O wszystkim i o niczym.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
sixsixsix
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 26
Rejestracja: 28 kwie 2011, 17:08
Podziękowania: 2 razy

Dyskusja o poziomie dyskusji

Post autor: sixsixsix »

alexx17 pisze:Oj dobra, skończcie te przekomarzania. Będzie klucz to wszystko się wyjaśni. Poczekajcie jeszcze spokojnie z miesiąc.
taaak, i przy okazji wydajcie z 500zl na rekrutacje, bo nie wiadomo nawet orientacyjnie ile % mozna miec i nie wiadomo gdzie skladac dokumenty.
Awatar użytkownika
alexx17
Fachowiec
Fachowiec
Posty: 2084
Rejestracja: 27 mar 2011, 21:34
Lokalizacja: Szczecin
Podziękowania: 38 razy
Otrzymane podziękowania: 937 razy
Płeć:

Post autor: alexx17 »

Rozwiązania co jakiś czas są uaktualniane, więc każdy może sobie sprawdzić. Co do rekrutacji i kasy. Nikt Ci gościu nie każe iść na studia. Zachowaj te pół klocka i leć się naj****. Jestem pewien, że tym sposobem zrobisz o wiele więcej dobrego dla świata niż udzielając takich mało sensownych wypowiedzi. Jestem pewien, że nikt z tutaj zaglądających, "porządnych" forumowiczów nie ma zamiaru czytać nadal tych smutów i żalenia się każdego z osobna. Mnie to osobiście napawa obrzydzeniem. Chcesz się wyżalić to zapraszam na stronę zal.pl do działu smuty roku.
sixsixsix
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 26
Rejestracja: 28 kwie 2011, 17:08
Podziękowania: 2 razy

Post autor: sixsixsix »

widzisz kogos kto sie tutaj żali? większość osób po prostu pyta czy ich odpowiedz bedzie uznana, bo sami nie moga tego obiektywnie i realnie okreslic. zeby moc okreslic swoje szanse dostania sie na dany kierunek trzeba znac wynik, a dokladne wyniki beda juz po terminie skladania papierow. jakos nikt tu nie narzeka, do tej pory nie zauwazylem - oprocz Ciebie.

ponadto mowisz ze moja odpowiedz jest bezsensowna, ale to byla tylko proba zwrocenia uwagi Tobie, bo napisales post ktory absolutnie nie wnosil nic do tematu. sorry, ale taka jest moja opinia. poza tym troche za bardzo "pewny siebie" jestes i tak na przyszlosc - to mow za siebie a nie za innych. nie wiem co ma znaczyc "nikt Ci nie kaze isc na studia" - moze i racja, ale jak juz ide to chce wybrac te kierunki na ktore mam szanse sie dostac i nie wydawac zbednie pieniedzy. jak Ci mama daje to moze sie z nimi nie liczysz.

szanuje Twoje zdanie, ale ja mysle na ten temat co innego. nie wiem czego od razu sie unosisz i bardzo smiesza mnie wpisy typu "naj****" - po co te gwiazdki, albo przeklinasz albo nie. moze jakies dzieci to przecztaja, ale i tak zrozumieja o co chodzi.

niewykluczony ze moja ranga niedlugo zmieni sie na "zbanowany", ale mam nadzieje ze nie bo to bylby tylko przejaw bezsilnosci.

moren1 mam podobne rozwiazanie i dostalem juz odpowiedz ze to rozwiazanie jest poprawne
Awatar użytkownika
domino21
Expert
Expert
Posty: 3725
Rejestracja: 27 mar 2009, 16:56
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękowania: 3 razy
Otrzymane podziękowania: 1298 razy
Płeć:
Kontakt:

Post autor: domino21 »

sixsixsix pisze:zeby moc okreslic swoje szanse dostania sie na dany kierunek trzeba znac wynik, a dokladne wyniki beda juz po terminie skladania papierow
racja, ale równie ważne jest to jak napisała reszta chętnych na dany kierunek, więc jeżeli nie jesteś pewien czy to co napisałeś wystarczy Ci, czy nie, to nic Ci również nie powie Twój wynik.
niewykluczony ze moja ranga niedlugo zmieni sie na "zbanowany", ale mam nadzieje ze nie bo to bylby tylko przejaw bezsilnosci.
nie ma się o co martwić, jeżeli ktoś tu miałby być zbanowany, to chyba alex
alexx17 pisze:Rozwiązania co jakiś czas są uaktualniane, więc każdy może sobie sprawdzić. Co do rekrutacji i kasy. Nikt Ci gościu nie każe iść na studia. Zachowaj te pół klocka i leć się naj****. Jestem pewien, że tym sposobem zrobisz o wiele więcej dobrego dla świata niż udzielając takich mało sensownych wypowiedzi. Jestem pewien, że nikt z tutaj zaglądających, "porządnych" forumowiczów nie ma zamiaru czytać nadal tych smutów i żalenia się każdego z osobna. Mnie to osobiście napawa obrzydzeniem. Chcesz się wyżalić to zapraszam na stronę zal.pl do działu smuty roku.
podobno matura to egzamin dojrzałości, a jak kto rozumie termin dojrzałość i kto pokazuje swoją niedojrzałość.. nie mnie to oceniać
Awatar użytkownika
alexx17
Fachowiec
Fachowiec
Posty: 2084
Rejestracja: 27 mar 2011, 21:34
Lokalizacja: Szczecin
Podziękowania: 38 razy
Otrzymane podziękowania: 937 razy
Płeć:

Post autor: alexx17 »

Nie wiem i nie chcę wiedzieć jakim prawem udzielasz mi, jak dla mnie, "nic nie znaczących rad", wnioskując lub też nie po kilku postach. Muszę przyznać, że naprawdę miło mi się z Tobą rozmawia (lubię się czasami z kimś pożreć o coś), ale to niestety do niczego nie prowadzi. Szkoda tylko, że poziom merytoryczny jak i językowy tej rozmowy spada drastycznie na psy. Co do gwiazdek - przynajmniej nie pokazuję niechlujstwa i wulgarności, co dzisiaj można dosyć łatwo zaobserwować. Także, jeśli masz coś jeszcze do dodania to pisz PW i oszczędź tego spamu.
Awatar użytkownika
anka
Expert
Expert
Posty: 6587
Rejestracja: 29 sty 2009, 23:25
Podziękowania: 30 razy
Otrzymane podziękowania: 1117 razy
Płeć:

Post autor: anka »

alexx17, zaskoczyłeś mnie i muszę przyznać, że w negatywnym tego słowa znaczeniu.
Znasz odpowiedź do zadania, to ją podaj. Łatwiej będzie sprawdzić czy w rozwiązaniu zadania nie ma błędu.
Awatar użytkownika
alexx17
Fachowiec
Fachowiec
Posty: 2084
Rejestracja: 27 mar 2011, 21:34
Lokalizacja: Szczecin
Podziękowania: 38 razy
Otrzymane podziękowania: 937 razy
Płeć:

Post autor: alexx17 »

Cóż mogę odpowiedzieć? Żyjemy w wolnym kraju, każdy może mieć swoje zdanie na dowolny temat. Wyżej wyraziłem swoją opinię na temat takich postów. Taki jestem, zmieniać tego nie będę, bo to nie o to chodzi. Do niektórych rzeczy mam negatywny stosunek, do innych całkowicie odmienny, co można było w moim wykonaniu tutaj już zaobserwować. Nigdy nie przechodziłem obok czegoś co mnie irytuje bez słowa.
Awatar użytkownika
anka
Expert
Expert
Posty: 6587
Rejestracja: 29 sty 2009, 23:25
Podziękowania: 30 razy
Otrzymane podziękowania: 1117 razy
Płeć:

Post autor: anka »

Kraj wolny czy nie, trochę kultury powinno obowiązywać każdego. Co innego np zwrócić komuś uwagę, że nie przestrzega regulaminu, a co innego "Czytać chyba potrafisz, więc zacznij czytać instrukcję!!", tym bardziej, że nie wiesz czy masz do czynienia z osobą starszą od siebie czy nie.

O tych "**" już nie wspomnę.
Znasz odpowiedź do zadania, to ją podaj. Łatwiej będzie sprawdzić czy w rozwiązaniu zadania nie ma błędu.
Awatar użytkownika
alexx17
Fachowiec
Fachowiec
Posty: 2084
Rejestracja: 27 mar 2011, 21:34
Lokalizacja: Szczecin
Podziękowania: 38 razy
Otrzymane podziękowania: 937 razy
Płeć:

Post autor: alexx17 »

Na forum zwykle nikt nie podaje swojej prawdziwej, choć w pewnym sensie, tożsamości. A poza tym, ile można prosić za pomocą PW o jedno i to samo? Skoro ten ktoś nie czyta tych wiadomości to piszę w komentarzach. Gwiazdki, to próba zaaplikowania tej odrobiny kultury, o której wspomniałaś.

Btw., akurat co nieco o tym forumowiczu wiem, więc nie możesz mi zabronić pisać takich a nie innych komentarzy.
Awatar użytkownika
bunio244
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 453
Rejestracja: 26 gru 2010, 17:50
Podziękowania: 100 razy
Otrzymane podziękowania: 79 razy
Płeć:

Post autor: bunio244 »

i to jest forum matematyczne... ;]
Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda. A są tylko dwa uda: albo się uda, albo się nie uda. Choć są też dwa inne, o wiele ciekawsze. :)

© by bunio244
Awatar użytkownika
anka
Expert
Expert
Posty: 6587
Rejestracja: 29 sty 2009, 23:25
Podziękowania: 30 razy
Otrzymane podziękowania: 1117 razy
Płeć:

Post autor: anka »

Użytkownik, o którym pisałam miał na koncie 1 post. Więc chyba raczej do niego PW nie wysyłałeś.
Znasz odpowiedź do zadania, to ją podaj. Łatwiej będzie sprawdzić czy w rozwiązaniu zadania nie ma błędu.
Awatar użytkownika
alexx17
Fachowiec
Fachowiec
Posty: 2084
Rejestracja: 27 mar 2011, 21:34
Lokalizacja: Szczecin
Podziękowania: 38 razy
Otrzymane podziękowania: 937 razy
Płeć:

Post autor: alexx17 »

Do niego nie. Miałem na myśli ogół.
Awatar użytkownika
anka
Expert
Expert
Posty: 6587
Rejestracja: 29 sty 2009, 23:25
Podziękowania: 30 razy
Otrzymane podziękowania: 1117 razy
Płeć:

Post autor: anka »

Jednak dzieciuch z Ciebie.
Ze swojej strony kończę dyskusję na ten temat.
Znasz odpowiedź do zadania, to ją podaj. Łatwiej będzie sprawdzić czy w rozwiązaniu zadania nie ma błędu.
Awatar użytkownika
alexx17
Fachowiec
Fachowiec
Posty: 2084
Rejestracja: 27 mar 2011, 21:34
Lokalizacja: Szczecin
Podziękowania: 38 razy
Otrzymane podziękowania: 937 razy
Płeć:

Post autor: alexx17 »

Ja też nie mam zamiaru dłużej drążyć tematu. Więc dyskusję uważam za zakończoną.
Awatar użytkownika
robbo
Administrator
Posty: 235
Rejestracja: 06 mar 2008, 09:32
Podziękowania: 1 raz
Otrzymane podziękowania: 3 razy
Płeć:
Kontakt:

Post autor: robbo »

Skoro każdy może mieć swoje zdanie to i ja dodam swoje.

Podobnie jak ance i dominio nie podoba mi się ton Twoich odpowiedzi. Dlatego mam prośbę, żebyś starał się odpowiadać bardziej merytorycznie, a mniej emocjonalnie. Pisząc post zawsze zastanów się, czy sam chciałbyś otrzymać taką odpowiedź i staraj się nie obrażać innych forumowiczów. Jeżeli uważasz, że ktoś nie ma racji to mu to udowodnij argumentami, a nie epitetami.
alexx17 pisze:Nikt Ci gościu nie każe iść na studia. Zachowaj te pół klocka i leć się naj****. Jestem pewien, że tym sposobem zrobisz o wiele więcej dobrego dla świata niż udzielając takich mało sensownych wypowiedzi...
Pamiętaj też, że nigdy nie wiesz do kogo piszesz - może ta osoba jest od ciebie 20 lat starsza? W takiej sytuacji zwrot typu 'Nikt Ci gościu nie każe iść na studia...' jest co najmniej nieelegancki. Naprawdę nie uważasz, że w tym akapicie przesadziłeś?
alexx17 pisze:Nie wiem i nie chcę wiedzieć jakim prawem udzielasz mi, jak dla mnie, "nic nie znaczących rad", wnioskując lub też nie po kilku postach.
Zwróć uwagę na to, że cała dyskusja zaczęła się od tego, że Ty sam zacząłeś udzielać rad (i to po jednym poście), więc nie odbieraj tego prawa innym. Poza tym, dobre rady zawszy przyjmuj z pokorą, bo dzięki nim możesz się zmienić na lepsze. Dzięki nim wiesz też co inni myślą na Twój temat - a to jest bardzo cenna wiedza.
alexx17 pisze:Na forum zwykle nikt nie podaje swojej prawdziwej, choć w pewnym sensie, tożsamości.
Dlatego należy posty pisać ostrożnie, tak, żeby nawet przypadkiem kogoś nie obrazić.
alexx17 pisze:Gwiazdki, to próba zaaplikowania tej odrobiny kultury, o której wspomniałaś.
Jeżeli chcesz napisać coś, co wymaga wygwiazdkowania to znak, że nie powinieneś tego pisać.
alexx17 pisze: Btw., akurat co nieco o tym forumowiczu wiem, więc nie możesz mi zabronić pisać takich a nie innych komentarzy.
W przyszłości tego typu komentarze będą usuwane.
ODPOWIEDZ