Kolejne zadanie z dyskretnej

Teoria liczb, teoria grafów, indukcja
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
hutsaloviaheslav1998
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 141
Rejestracja: 26 lut 2022, 14:16
Podziękowania: 95 razy

Kolejne zadanie z dyskretnej

Post autor: hutsaloviaheslav1998 »

Znów zadanie z dyskretnej mocno podobne do tego, które wstawiałem tu jakiś czas temu. To jest treść:
Ładowności środków transportu (w tonach) dostępnych w firmie każdego dnia tygodnia na poszczególnych trasach przedstawia tabela.Wyznacz maksymalną masę produktów, jaką można przetransportować tymi środkami z magazynu we Włoszczowie, w którym znajduje się obecnie 500 ton towaru, do trzech hurtowni w trzy różne dni tygodnia:
a) w poniedziałek do hurtowni w Opatowie,
b) w środę do hurtowni w Sandomierzu,
c) w piątek do hurtowni w Ostrowcu Św.
Przedstaw i uzasadnij plan takiego transportu, zawierający liczbę ton produktów na poszczególnych odcinkach każdej trasy, dla każdego podpunktu oddzielnie.
A tu jest tabela do tego zadania:
tabela.png
Punktem startowym jest miasto Włoszczowa. I dla podpunktu towar, który zalega na magazynie w tej Włoszczowej ma być dostarczony w poniedziałek do hurtowni w Opatowie. Wiem że trzeba do każdego z tych podpunktów narysować graf. Pytanie moje brzmi jak ten graf powinien wyglądać do każdego z tych 3 podpunktów. Albo inaczej. Jakie miasta np. dla podpunktu a powinienem wybrać i połączyć, a także odległości między tymi miastami jeśli punktem startowym będzie miasto Włoszczowa.
hutsaloviaheslav1998
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 141
Rejestracja: 26 lut 2022, 14:16
Podziękowania: 95 razy

Re: Kolejne zadanie z dyskretnej

Post autor: hutsaloviaheslav1998 »

Chodzi mi tutaj konkretnie o dni jak je odczytywać z tej tabeli, żeby dobrze narysować graf? Nie wiem czy dobrze tu pozaznaczałem te dni:
tabela.png
ODPOWIEDZ