Poprawa matury w 2010

O wszystkim, co jest związane z maturą, linki do zadań, komentarze i inne przemyślenia.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
lil410
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 4
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:40

Poprawa matury w 2010

Post autor: lil410 »

Hej.
W tym roku pisałam maturę z matematyki na poziomie rozszerzonym. Zdałam, ale chciałabym ją poprawiać. Podobno w 2010 osoby piszące rozszerzoną muszą pisać oba poziomy. Czy ktoś coś wie na ten temat? Czy skoro maturę mam już zdaną i chcę tylko podwyższyć wynik też muszę pisać oba poziomy? Czy wystarczy że przyjdę tylko na rozszerzenie?
Galen
Guru
Guru
Posty: 18457
Rejestracja: 17 sie 2008, 15:23
Podziękowania: 4 razy
Otrzymane podziękowania: 9161 razy

Post autor: Galen »

Rozsądne byłoby pisanie tylko rozszerzonego,ale kto zna stopień rozsądku ludzi CKE???
Mam inne pytanie:
Czy błąd rachunkowy,którego wynikiem będzie błędna odpowiedź,ale z zachowaniem toku rozumowania
ma wpływ na punktację?Słyszę,że dawniej oceniano rozumowanie,a nie rachunki.Podobno jednak teraz
błędny wynik spowodowany pomyłką w obliczeniach skutkuje zerową punktacją.
Wiecie coś o tym???
Wszystko jest trudne,nim stanie się proste.
Stary
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 41
Rejestracja: 12 lis 2008, 15:01

Post autor: Stary »

Obcinają
Galen
Guru
Guru
Posty: 18457
Rejestracja: 17 sie 2008, 15:23
Podziękowania: 4 razy
Otrzymane podziękowania: 9161 razy

Post autor: Galen »

Rozwiązując w pośpiechu ponad 30 zadań łatwo się pomylić - KOSZMAR !!!
Wszystko jest trudne,nim stanie się proste.
Galen
Guru
Guru
Posty: 18457
Rejestracja: 17 sie 2008, 15:23
Podziękowania: 4 razy
Otrzymane podziękowania: 9161 razy

Post autor: Galen »

lil410 pisze:Hej.
W tym roku pisałam maturę z matematyki na poziomie rozszerzonym. Zdałam, ale chciałabym ją poprawiać. Podobno w 2010 osoby piszące rozszerzoną muszą pisać oba poziomy. Czy ktoś coś wie na ten temat? Czy skoro maturę mam już zdaną i chcę tylko podwyższyć wynik też muszę pisać oba poziomy? Czy wystarczy że przyjdę tylko na rozszerzenie?
Poprawia się wg zasad zeszłorocznych.
Wszystko jest trudne,nim stanie się proste.
ODPOWIEDZ