Zadania maturalne z analizy matematycznej

O wszystkim, co jest związane z maturą, linki do zadań, komentarze i inne przemyślenia.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
Awatar użytkownika
zadaniainfomm
Często tu bywam
Często tu bywam
Posty: 209
Rejestracja: 27 kwie 2009, 21:20
Podziękowania: 12 razy
Otrzymane podziękowania: 2 razy
Płeć:
Kontakt:

Zadania maturalne z analizy matematycznej

Post autor: zadaniainfomm »

Dobry wieczór
Szukam zadań maturalnych z analizy matematycznej (pochodna f' i f'', styczna, monotoniczność, ekstrema, parametr, optymalizacja
itp.)
Dziękuję za pomoc
Awatar użytkownika
kacper218
Expert
Expert
Posty: 4077
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:33
Lokalizacja: Radzymin
Podziękowania: 5 razy
Otrzymane podziękowania: 1382 razy
Płeć:

Post autor: kacper218 »

Na poziomie szkolnym wystarczy Pazdro.
Warto też zajrzeć do zbioru wyd. Podkowa z rozszerzenia.
Pomogłem? Daj plusika :D
Masz pytania? Napisz priv
Przepisywanie prac do \(\LaTeX- a\)

Korepetycje Radzymin i okolice. :)
beata1111
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 128
Rejestracja: 23 kwie 2012, 07:41
Podziękowania: 14 razy
Otrzymane podziękowania: 19 razy
Płeć:

Post autor: beata1111 »

Pazdro ma dobrą analizę, ale ten poprzedni, najnowsze wydanie jest mocno okrojone, a w ogóle najlepszy jest zbiór Pazdro taki bardzo stary, mam wydanie z 2002 roku, wtedy jeszcze całki były w liceum.
Pojedyncze zadania maturalne są w arkuszach CKE, z lat od 2002 do 2007 albo 2009? nie pamiętam dokładnie, kiedy analiza wyskoczyła z programu. Na stronie CKE jest informator, i zbiór zadań, tam też warto zajrzeć
Nieźle jest zrobiona analiza w zbiorku "Matura 2015 matematyka" (rozszerzony), z wydawnictwa Nowik, taki mały zielony zbiór. I najstarsze wydanie Kiełbasy, "Matura 2005...." część II
beata1111
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 128
Rejestracja: 23 kwie 2012, 07:41
Podziękowania: 14 razy
Otrzymane podziękowania: 19 razy
Płeć:

Post autor: beata1111 »

Jeszcze mi się przypomniało, analiza na poziomie licealnym, zresztą nie tylko analiza, ale i wszystkie inne działy, są fajnie przedstawione w zbiorach z wydawnictwa "Sens", mam takie starsze wydanie z 2009 roku, fioletowe okładki, i jest tam naprawdę dużo zadań, z podstawy i z rozszerzenia, jeśli komuś np Pazdro nie wystarcza
ODPOWIEDZ