matura 2016- jak się przygotować???

O wszystkim, co jest związane z maturą, linki do zadań, komentarze i inne przemyślenia.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
DorotaKa
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 9
Rejestracja: 09 gru 2015, 17:22

matura 2016- jak się przygotować???

Post autor: DorotaKa »

potzrebuję Waszej pomocy...korzystaliscie z jakichś korepetycji, kursów, repetytoriów? a co WEy wybraliscie, jakie są wasze doświadczenia?
laps161
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 8
Rejestracja: 22 paź 2015, 11:23

Post autor: laps161 »

Podstawa, rozszerzenie ? Ja rok temu mialem nową erę, calkiem ok polecam :) A ogólnie to robić zadania ze starych matur, albo jakis tez probnych to tez wiele pomoze na pewno. Jak podstawa tylko to tez warto z Matemaksem coś poograniać.
korki_fizyka
Expert
Expert
Posty: 6268
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:55
Podziękowania: 83 razy
Otrzymane podziękowania: 1523 razy
Płeć:

Post autor: korki_fizyka »

Polecam swoje materiały i tryb przygotowań do matury http://forum.zadania.info/viewtopic.php?f=73&t=66134
Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
mailto: korki_fizyka@tlen.pl
centrummatematyki
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 2
Rejestracja: 02 sty 2016, 19:37
Płeć:
Kontakt:

Post autor: centrummatematyki »

Najlepiej zacząć od przykładowych arkuszy maturalnych i na tym bazować :)
Awatar użytkownika
panb
Expert
Expert
Posty: 5122
Rejestracja: 26 kwie 2010, 22:54
Lokalizacja: Nowiny Wielkie
Podziękowania: 19 razy
Otrzymane podziękowania: 2053 razy
Płeć:

Post autor: panb »

Odradzam WSiP. Dużo błędów, strata kasy.
Awatar użytkownika
Nikolajek
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2016, 22:34
Lokalizacja: Bytom/Kraków
Płeć:

Post autor: Nikolajek »

To jaki zbiór zadań polecacie?
Matematykę da się polubić,zrozumieć,ogarnąć jeżeli się chce!:3
beata1111
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 128
Rejestracja: 23 kwie 2012, 07:41
Podziękowania: 14 razy
Otrzymane podziękowania: 19 razy
Płeć:

Post autor: beata1111 »

Wszystkie dostępne materiały CKE (arkusze z poprzednich matur, przede wszystkim z ostatniego roku, ale i wcześniejsze warto zrobić, chociaż są łatwiejsze, i różnią się zakresem materiału, zwłaszcza rozszerzone). Dobre zbiory zadań i arkuszy mają wydawnictwa Pazdro, Podkowa, Aksjomat, i oczywiście nieoceniony pan Kiełbasa. No i próbne matury info, czekamy niecierpliwie na najnowszą edycję, ja i moi uczniowie
korki_fizyka
Expert
Expert
Posty: 6268
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:55
Podziękowania: 83 razy
Otrzymane podziękowania: 1523 razy
Płeć:

Post autor: korki_fizyka »

A zbiory zadań Gdowskiego czy Dróbki, Szymańskiego już zapomniane, bo za trudne ? :)
Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
mailto: korki_fizyka@tlen.pl
beata1111
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 128
Rejestracja: 23 kwie 2012, 07:41
Podziękowania: 14 razy
Otrzymane podziękowania: 19 razy
Płeć:

Post autor: beata1111 »

Gdowski Pluciński, czy Dróbka Szymański też super, tylko nie wiem, czy są wznawiane, ja mam je jeszcze z moich szkolnych czasów, i czasem do nich sięgam, jak potrzebuję czegoś trudniejszego na zajęcia
A swoją drogą, jak porównam, czego ja się uczyłam w matematycznej klasie, i czego uczą teraz, to mam wrażenie, że dziś dla uczniów wszystko jest za trudne :(
korki_fizyka
Expert
Expert
Posty: 6268
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:55
Podziękowania: 83 razy
Otrzymane podziękowania: 1523 razy
Płeć:

Post autor: korki_fizyka »

Niestety chyba masz rację ;)
Pomoc w rozwiązywaniu zadań z fizyki, opracowanie statystyczne wyników "laborek", przygotowanie do klasówki, kolokwium, matury z matematyki i fizyki itd.
mailto: korki_fizyka@tlen.pl
ODPOWIEDZ