VII próbna matura 2009 z www.zadania.info

O wszystkim, co jest związane z maturą, linki do zadań, komentarze i inne przemyślenia.
Otrzymałeś(aś) rozwiązanie do zamieszczonego zadania? - podziękuj autorowi rozwiązania! Kliknij
Awatar użytkownika
robbo
Administrator
Posty: 235
Rejestracja: 06 mar 2008, 09:32
Podziękowania: 1 raz
Otrzymane podziękowania: 3 razy
Płeć:
Kontakt:

VII próbna matura 2009 z www.zadania.info

Post autor: robbo »

Zamieściliśmy arkusze VII próbnej matury.
http://www.zadania.info/n/4593417
Rozwiązania będą dostępne w niedzielę 2 maja o godz. 16.
Do tego czasu wszystkie posty na temat zadań i rozwiązań zadań z tych arkuszy będą usuwane.
Jeżeli macie wątpliwości co do poprawności treści zadań to piszcie do supergolonki na
supergolonkaMALPAzadania.info
Cartel
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 20
Rejestracja: 29 mar 2009, 11:41

Post autor: Cartel »

Maturka już wydrukowana i czeka :D

Po szybkim przejrzeniu treści zadań musze stwierdzić, że jak dla mnie jest dosyć trudna. Oby 13.05 takiej nie było ;)
czachur
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 137
Rejestracja: 21 mar 2008, 16:31
Lokalizacja: Ruszcza/Sandomierz

Post autor: czachur »

Ja już po, nie ma jak maturka z matmy z samego rana :wink:

Co do poziomu. Jak pierwszy raz przejrzałem zadania, to wyglądało dość groźnie. Były momenty w trakcie pisania, że szło ciężko, ale suma sumarum wyrobiłem się przed czasem więc mogłem sobie sprawdzić na spokojnie zapis. Ogólnie wydaje mi się, że był to wymagający arkusz, bo zadań łatwych i oczywistych za dużo się nie pojawiło, większość wymagała jednak kombinowania a planimetria i dowód z ciągiem to IMO takie perełki :)
Awatar użytkownika
kaska90
Dopiero zaczynam
Dopiero zaczynam
Posty: 21
Rejestracja: 29 mar 2009, 17:45

Post autor: kaska90 »

Czachur, Ty to zdasz majową na 100%...
Zapomniałam, że dzisiaj matura -.- już drukuję...
Stary
Rozkręcam się
Rozkręcam się
Posty: 41
Rejestracja: 12 lis 2008, 15:01

Post autor: Stary »

Tak zgadza się, czachur zda bardzo wysoko:) PS. Czachur na jakie studia się wybierasz?
czachur
Czasem tu bywam
Czasem tu bywam
Posty: 137
Rejestracja: 21 mar 2008, 16:31
Lokalizacja: Ruszcza/Sandomierz

Post autor: czachur »

Stary pisze:Tak zgadza się, czachur zda bardzo wysoko:) PS. Czachur na jakie studia się wybierasz?
Pytanie trochę nie pasuje do tego wątku, ale odpowiem tu a nie na priv'a, żeby nie wyszło, że kolegę Starego publicznie olałem :wink:

AGH-automatyka i robotyka na samogłoskach. Generalnie to mam już wstęp na ten kierunek za sprawą olimpiady o diamentowy indeks, ale na dobrym wyniku na maturze też mi zależy, bo kto wie czy za rok nie trzeba się będzie rekrutować znowu :wink: Różnie może być, człowiek nie przewidzi.

A tak wracając do arkuszy jeszcze, to podstawa tym razem dość oryginalna, 13 zadań aż :wink:
lukisp2
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 4
Rejestracja: 02 maja 2009, 13:05

Post autor: lukisp2 »

Musze przyznać, ze matura mnie zjadła poprostu!!! Trudna jak nie powiem co. Poprzednia poszła na jakieś 80% a to teraz to nie skomentuje... i to pomimo przygotowan do matury juz od maja tamtego roku i około 2 tysięcy rozwiązanych zadań w ramach przygotowań. Prosiłbym autora o skomentowanie poziomu trudnosci i porównanie go z CKE w miare mozliwosci.
KrzYYY
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2009, 15:48

Post autor: KrzYYY »

Nie bójcie się, takiego poziomu trudności na maturze prawdziwej nie będzie.. według mnie, większość zadań, które pochodzą z owych próbnych matur mogłyby się zaliczać na prawdziwym egzaminie do tych uważanych za trudniejsze :wink: . Na maturze właściwej zawszę są 2-3 zadania tego typu.
WeriDo
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 9
Rejestracja: 28 mar 2009, 23:07

Post autor: WeriDo »

Hmmmm moim zdaniem matura bardzo trudna,musze przyznac ze zadanie z planimetrii jest po prostu swietne :)
Kasienka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 376
Rejestracja: 05 sty 2009, 17:06

Post autor: Kasienka »

a dla mnie wyjątkowo ta matura jest łatwiejsza niż wszystkie inne, choć pracochłonna
ale udało mi się przebrnąć przez wszystkie zadania choć nie jestem pewna rozwiązania zad 10
lukisp2
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 4
Rejestracja: 02 maja 2009, 13:05

Post autor: lukisp2 »

Podejscie numer dwa: nie wydaje sie taka straszna jak rano...ale nadal nie mam tego głupiego logarytmu wrrrryyy!!! <Moze jakaś mała podpowiedz?
drab
Witam na forum
Witam na forum
Posty: 5
Rejestracja: 29 mar 2009, 16:16

Post autor: drab »

Mi się logarytm udał ale z resztą to krucho :P Jakby ktos chcial poswiecic swoj czas i pomoc mi z zadankami to piszcie na gg 4254880.
anetka10
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 318
Rejestracja: 06 mar 2008, 18:39

Post autor: anetka10 »

niezle mnie wkurzyliscie z ta maturka :))

sama ja narazie przegladnelam, w tygodniu rozwiaze, ale mysle ze wyczynem jest wynik powyzej 50%..

dalam ja do rozwiaania koledze, ktory na probnej CKE mial 46%, zrobil prawie dobrze dwa zadania, za ktore przyznalam mu 6 punktow... ale chodzi teraz podłamany ;)


Kasienka, a jak Ci poszly poprzednie matury?
Kasienka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 376
Rejestracja: 05 sty 2009, 17:06

Post autor: Kasienka »

poprzednie jak dla mnie słabo - poniżej 80 %, ale powyżej 65
Awatar użytkownika
anka
Expert
Expert
Posty: 6584
Rejestracja: 29 sty 2009, 23:25
Podziękowania: 30 razy
Otrzymane podziękowania: 1117 razy
Płeć:

Post autor: anka »

Ja maturę mam za sobą, ale trzymam za Was kciuki.
Znasz odpowiedź do zadania, to ją podaj. Łatwiej będzie sprawdzić czy w rozwiązaniu zadania nie ma błędu.
ODPOWIEDZ